Зустріч студентів з виробничником

Сьогодні, 12 листопада 2022 року, на лекційному занятті з дисципліни «Оптимізація комплексу ГДС» відбулася зустріч студентів групи НФЗ-19-1 з головним фахівцем виробничо-технічного відділу філії Геофізичного управління “Укргазпромгеофізика” АТ «Укргазвидобування» паном Василем Лещишиним, який є випускником нашої кафедри. Василя Лещишина направили на підприємство після закінчення навчання в університеті. Своєї сьогоднішньої кваліфікації пан Василь досяг, пройшовши усі щаблі виробництва від роботи в геологічному відділі до роботи в каротажному загоні. Сьогодні він погодився поділитися своїм досвідом з майбутніми фахівцями. Зокрема, пан Василь розповідав студентам про вплив технологічних чинників на ефективність використання геофізичних методів під час досліджень у свердловинах. Студенти з цікавістю вислухали доповідь, задавали багато запитань. У кінці доповіді пан Василь побажав студентам успішного навчання і мирного неба. Аудиторія подякувала доповідачу за змістовну зустріч.