Зустріч із студентами Дрогобицького нафтового коледжу

В межах продовження співпраці із Дрогобицьким нафтовим коледжем 05 квітня 2023р Запухляк І. Б. (директорка Інституту економіки та менеджменту) та Побігун С. А. (заступник директора Інституту економіки та менеджменту) провели зустріч із випускниками та здобувачами ОПП "Економіка" та "Організація виробництва" коледжу. Під час зустрічі було представлено можливості продовження навчання для випускників коледжу за скороченим терміном за ОПП "Економіка бізнесу" та ОПП "Менеджмент", ознайомлено із освітньо-професійними програмами та структурними підрозділами інституту. Особливу зацікавленість студенти коледжу та викладачі проявили щодо можоливостей академічної мобільності та дуальної освіти в ІФНТУНГ. На зустрічі були присутні також Хомош Ю С. (директор Дрогобицького нафтового коледжу), Павлюк Г. М. (завідувач відділення технологій автоматизації та економіки), Процишин О. Р. (голова циклової комісії економіки підприємства та менеджменту), Андибур А. (завідувач бурового відділення).