Зустріч із фахівцем-підприємцем сфери малого бізнесу

ФОП та РРО — одна з найбільш обговорюваних тем серед малого бізнесу. І не дивно, адже з 1 січня 2022 року введено обов'язкове використання РРО / ПРРО для ФОП - платників єдиного податку 2,3,4 груп, що працюють у сфері роздрібної торгівлі, послуг, громадського харчування. Використовувати РРО також мають Інтернет-магазини, ресторани та кафе.

На актуальні питання студенти першого (ОП-22) та третього (ОП-20) курсів отримали відповідь на спільній зустрічі (4.11.2022 р.) з доцентом кафедри обліку та оподаткування Степанюк Ольгою Сергіївною, яка водночас є бухгалтером фізичної особи-підприємця.

Ольга Сергіївна охоче поділилася зі своїм практичним досвідом впровадження Програмного РРО на початку 2022 року, розповіла про фіскальні рішення, які їй довелося приймати для виконання нових правил законодавства, проте з максимальною зручністю та без зайвих затрат. Продемонструвала наглядно, як реалізується Закон  України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» при здійсненні підприємцем операції роздрібного продажу товарів.

Зустріч була цікавою та продуктивною, студенти черговий раз скористалися можливістю співставити теорію з практикою.

Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам зустрічі!

Додаткова інформація новин: