Житло для переселенців спільними зусиллями

Викладачі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу разом з волонтерами ремонтують гуртожиток, щоб поселити в ньому людей, які вимушено переїхали з інших областей України.

У гуртожитку, який має понад 60 житлових кімнат та п'ять років простояв без студентів, була потреба відновити внутрішні мережі та зробити косметичний ремонт кімнат. Тож ректорат та ініціативна група професорів університету зійшлися на думці, що гуртожиток треба якомога швидше переобладнати, щоб ці люди могли проживати у більш-менш нормальних умовах зі своїми сім’ями.

Ремонтні роботи розпочалися 8 березня. За підтримки ректорату відбулись зустрічі з волонтерами й бізнесом, щоб власними силами зробити ремонт у цьому гуртожитку і привести його до належного стану. За цей час волонтери у корпусі запустили тепло, майже повністю полагодили систему водопостачання, повністю оновили електромережу – змінили лампи, цоколі, розетки. Зараз монтують меблі на кухні. Залишилося привести до ладу кімнатні стіни.

До ремонту долучаються небайдужі містяни, громадські організації та церква. Всі активно допомагають – приносять будівельні та оздоблювальні матеріали, подушки, ковдри, постільну білизну, прибирають, виносять сміття, миють вікна, ремонтують старі меблі.

До ремонту гуртожитку долучаються й самі переселенці – здирають старі й клеять нові шпалери, білять стіни тощо.

Детальніше у сюжеті від Суспільне Карпати: