Засідання студентського онлайн-клубу «Права та обов’язки здобувача ДФЗО»

18 листопада в межах проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України» відбулося чергове засідання студентського клубу. «Права та обов’язки здобувача ДФЗО» - тема, яка була винесена для обговорення учасниками під час попередніх зустрічей.

Цього разу Студентський Клуб зібрав близько 50 зацікавлених в дуальній формі здобуття освіти (ДФЗО) студентів. Приємно, що окрім постійних учасників, до Клубу доєднуються й нові, що дозволяє зробити дискусію максимально жвавою та ефективною.

На заході учасники мали змогу:

- ознайомитися з нормативно-правовою базою, що регулює ДФЗО в Україні

- дізнатися про обов’язки всіх учасників освітнього процесу в межах ДФЗО (ЗО, підприємство, здобувач)

- на прикладі реальних кейсів ознайомитися з перевагами ДФЗО для здобувача

- почути реальні історіі від здобувачів ДФЗО

- дізнатися про права, якими володіє кожен здобувач дуальної форми здобуття освіти.

Кожне засідання Студентського Клубу відбувається в невимушеній, дружній атмосфері, учасники мають змогу отримуюти від провідних експертів відповіді на всі питання щодо організації навчання за ДФЗО, що їх цікавлять.