Засідання студентського онлайн-клубу «Наставництво як невід’ємна частина дуальної форми здобуття освіти»

2 грудня 2022 року відбулося чергове засідання студентського онлайн - клубу, організованого в межах проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

«Наставництво як невід’ємна частина дуальної форми здобуття освіти» - тема четвертого засідання Клубу.

До зустрічі долучились як постійні учасники, так і новачки – загалом 29 осіб. Здобувачі освіти мали змогу:

- ознайомитися з нормативно-правовою базою, що регулює дуальну форму здобуття освіти (ДФЗО) в Україні

- дізнатися про обов’язки всіх учасників освітнього процесу в межах ДФЗО (заклад освіти, підприємство, здобувач)

- дізнатися про те, яку роль відіграє наставництво в дуальній освіті

- на прикладі реальних кейсів ознайомитися з проблемами, з якими зіштовхуються здобувачі ДФЗО у процесі взаємодії з наставниками

- почути реальні історії від здобувачів ДФЗО

- отримати відповіді та детальні роз’яснення від експертів.

• 2 грудня 2022 року відбулося чергове засідання студентського онлайн - клубу, організованого в межах проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України».