Засідання механіко-математичної комісії НТШ

12 березня у Прикарпатському університеті відбулося цьогорічне засідання механічного-математичної комісії Івано-Франківського осередку Наукового товариства ім. Шевченка.

З доповідями виступили Олег НикифорчинЯрослав СавчукАндрій Загороднюк, Сергій ШаринАндрій БандураТарас ВасилишинВасиль МойсишинМихайло Осипчук. Зокрема, Василь Мойсишин розповів про свої дослідження механічної швидкодії та енергоємності процесу буріння свердловин, які увійшли до його монографій „Стійкість і коливання бурильної колони“, „Комплексне освоєння газовугільних родовищ на основі потокових технологій буріння свердловин“.  Також відбулася презентація книг Степана Гургули і Ярослава Савчука „Збірник задач студентських математичних олімпіад“, Івана Федака „Івано-Франківські обласні олімпіади з математики 2011-2015 р.р.“