Захист магістерських робіт студентів-геофізиків

Завершилася перша хвиля (23-26 січня) захисту магістерських робіт для тих здобувачів, яких було зараховано у жовтні  2022 року. Друга хвиля відбудеться у лютому для тих магістрів, що зараховувалися у додаткову сесію вступної кампанії у листопаді 2022 року.

Як і минулого року захист відбувся за змішаною формою: очною та дистанційною.

Змішана форма захисту не стала на перепоні рівних умов: студентам надавався однаковий час для доповідей та можливість відповідати на запитання членів Державної екзаменаційної комісії.

Усі студенти захистилися успішно, всі отримали позитивні оцінки та присвоєння ступеня магістра за спеціальністю 103 Науки про Землю, а три роботи було відзначено найвищим балом, а студентів Назарія Гедзика, Андрія Клюку та Дениса Грицая рекомендовано до вступу в аспірантуру.

Радіємо вашим успіхам та бажаємо подальшої плідної праці та щасливого життєвого шляху!

• Магістерська робота
  • захист он-лайн