Захід №5 "Школи наставника ДФЗО" на тему "Конфлікти при організації ДФЗО на підприємстві: дієві способи вирішення"

28 квітня о 14.00 відбувся заключний захід «Школи наставника ДФЗО» на тему: «Конфлікти при організації ДФЗО на підприємстві: дієві способи вирішення».

Запрошеним експертом заходу була Надія ВІТЮК – кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, модератором - Ірина ПЕРЕВОЗОВА – голова Ради громадської організації «Науково-дослідний та консультаційно-практичний центр бізнесу, маркетингу та права», голова Івано-Франківського Регіонального Представництва Індустріального гендерного комітету з реклами, голова Івано-Франківського відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація маркетингу», професор, доктор економічних наук, завідувач кафедри підприємництва та маркетингу ІФНТУНГ.

Цей захід був присвяченим обговоренню поняття, видів, симптомів та причин виникнення конфліктів. В особливий спосіб розглядалися міжособистісні форми конфлікту при дуальній формі здобуття освіти. Присутні брали участь в психологічних вправах і техніках, що допомогають усвідомленню рекомендацій щодо попередження і подолання конфліктних ситуацій. Як висновок, учасники отримали необхідну теоретичну базу, підкріплену практичними порадами, що у майбутньому допомагатимуть в грамотному управлінні конфліктами.

Нагадуємо, що учасники програми заходів отримають сертифікати про підвищення кваліфікації на електронні адреси вказані при реєстрації.

Подані на заходах матеріали можна переглянути, перейшовши за посиланням: https://nmc-vfpo.com/czykl-onlajn-zahodiv-shkola-nastavnyka-dualnoyi-formy-zdobuttya-osvity/

Дякуємо учасникам за присутність та проявлений інтерес до заходів Школи, фідбеки та активну участь у дискусіях! Впевнені, що «Школа наставника ДФЗО» допомогла Вам поглибити знання та дізнатися щось нове.

Для нашого вдосконалення у майбутньому, просимо Вас пройти опитування та оцінити якість проведеного навчання: https://forms.gle/pp72R4rwVnXqru3GA

До зустрічі у наступних заходах!