Якісна професійна освіта здобувається через практику

Студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу мають унікальну можливість - пройти практику в престижній компанії, а згодом залишитися там працювати. Українські газовики вже зараз дбають про свій кадровий потенціал. Так, національна компанія Група Нафтогаз окрім того, що взяла на себе лідерство у процесі відновлення університету, щороку залучає студентів, зокрема й нашого університету, до практики в компанії. Цьогоріч лише в "Укргазвидобуванні" практику пройдуть майже 500 студентів.

А все тому, що для нафтогазової галузі якісна професійна освіта – пріоритет. Адже від кваліфікації майбутніх працівників залежатиме, зокрема, енергетична стійкість країни.

Як проходить практику студенти ІФНТУНГ Артем КУЗЬМЕНКО та Данило МИЦИК - у матеріалі  ТСН.