XXXVI науково-технічна конференція студентів на 2023-2024 навчальний рік

11 квітня 2024 року студенти освітньо-професійної програми "Інженерія програмного забезпечення" взяли участь у другому етапі щорічної XXXVI науково-технічної конференції студентів на 2023-2024 навчальний рік. З перших етапів конференції відібрано 8 найкращих доповідей, що розкрили найцікавіші та найбільш актуальні проблеми ІТ-сфери сьогодення. Теми включали в себе штучний інтелект, Інтернет речей, хмарні обчислення, технології розподіленого обчислення, автоматизовані системи контролю, візуалізацію та промислову автоматизацію. Особлива увага була приділена питанням навчального процесу та його вдосконалення. Були представлені результати теоретичних та соціологічних досліджень щодо застосування штучного інтелекту в освіті, а також була запропонована демонстративна модель нової системи асинхронного навчання.

Другий етап конференції підтвердив високий рівень інтелектуальної здібності студентів освітньо-професійної програми "Інженерія програмного забезпечення", відобразив наукову дослідницьку складову студентів, яка вражала своєю якістю та глибиною. Вони розкрили не лише практичні аспекти технологій, а й запропонували новаторські підходи до розв'язання важливих проблем сучасного ІТ-світу.