XXXV щорічна студентська конференція

11 квітня 2023 року під керівництвом доцента кафедри, відповідального за науково-дослідну роботу студентів, Віталія Малімона відбулася щорічна університетська конференція, на якій з актуальними змістовними доповідями виступили студенти 1-року навчання бакалаврату спеціальності «Публічне управління та адміністрування». Незважаючи на дистанційний формат конференції, з використанням інформаційно-комунікаційних засобів навчання, усі учасники конференції показали належне володіння знаннями, уміннями й навичками у обраній професії. Були визначені переможці: 1 місце – Тетяна Ольховська, 2 місце – Євгенія Ропар і Тетяна Дворська, 3 місце – Тетяна Шуляр і Руслан Яніцький.

Кафедра публічного управління та адміністрування щиро дякує усім учасникам конференції і сподівається, що участь у конференції сприятиме підвищенню мотивації студентів щодо вивчення засад публічного управління і стане сходинкою для професійного і кар’єрного зростання.