Взаємозв’язок між енергозбереженням та переведенням годинників: правда чи ілюзія?

Сьогодні у топ-темах громадськості для обговорення - переведення годинників, погодні прогнози та підготовку до зими у плані енергоощадності. Ці актуальні1  питання обговорювали у прямому ефірі  ОТБ «Галичина» .  Серед гостей програми «Про головне в деталях»  –   Андрій Яворський, експерт з енергозбереження, доцент кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Докладніше у програмі про те, чи існує взаємозв'язок між енергозбереженням та переведенням годинників, глобальне потепління, теплі зими, спекотне літо, енергетичну бідність та шляхи її подолання, інвестиції у енергоефективність власних осель та комфортне проживання: