В.о. ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ПУА ВВІЙШОВ ДО СКЛАДУ ДОКТОРСЬКОЇ РАДИ ЗІ ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЙ

Наказом Міністерства освіти і науки України від 25 жовтня 2023 року № 1309 «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 25.10.2023» в. о. завідувача кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ доктора наук з державного управління, професора, заслуженого працівника освіти України Івана Лопушинського введено до складу спеціалізованої вченої ради Д 26.861.07 Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (м. Київ) за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління.

Ми переконані, що участь Івана Лопушинського суттєво посилить роботу спеціалізованої вченої ради та як наслідок - збагатить науку публічного управління та адміністрування якісними дисертаційними дослідженнями.