Входини в професію

Входини у професію

Сьогодні студенти інститутуту архітектури,будівництва та енергетики стали повноправними членами професійної спільноти, адже пройшли символічну посвяту на порозі своєї Alma mater.

Особливий день для кожного першокурсника. І не тільки тому, що це - початок нового життєвого етапу, але й тому, що розпочинається він у період великої війни за свободу України. Нині вихованці ІФНТУНГ разом із своїми наставниками вшанували хвилиною мовчання всіх тих, кому завдячують можливістю вчитися у мирному місті. А вже за кілька років їм буде довірено відбудову країни, за яку тепер проливають кров наші воїни.

Тож про спеціальності архітекторів, будівельників, геодезистів, зварників, електрників йшлося на посвяті й жартома, і всерйоз. Міні-вистава у виконанні самих студентів розповідала про кожну професію, яку  пропонують опанувати в ІАБЕ. На згадку про подію одними дістанеться символічний "удар струмом", іншим - "лицарський меч"  геодезистів, а всім разом - добрий спогад про входини у професію, яку обрали собі на все подальше життя.

• Входини в професію