Візит до польських колег

З 4 по 7 жовтня керівництво Інституту економіки та менеджменту здійснили візит до своїх колег та партерів з Wydyiały Zarządzania AGH im. S. Staszica w Krakowie. В серпні 2020 року між Інститутом економіки та менеджменту (ІФНТУНГ) і Факультетом Менеджменту (АГХ) було підписано нову Умову про співпрацю між двома інституціями.

Метою візиту було розширення співпраці між Інститутом економіки та менеджменту (ІФНТУНГ) і Факультетом Менеджменту (АГХ). В межах візиту відбулися перемовини з керівництвом Wydyiały Zarządzania.

001_14.jpg

002_17.jpg

003_14.jpg

004_12.jpg

Під час зустрічей обговорювалося низка питань, які потребують вирішення для розширення співпраці, зокрема:

• подання спільних проектних пропозицій;
  • пошук спільних наукових інтересів між викладачами та публікація наукових статей;
  • спільна робота над новим форматом угоди «Подвійні (спільні) дипломи»;
  • участь AGH в міжнародному конкурсі наукових студентських робіт;
  • спільне керування аспірантами (докторантами);
  • викладання лекцій польськими науковцями для студентів всіх спеціальностей/напрямків ІЕМ.

Директор ІЕМ проф. Запухляк І.Б. та заступник директора ІЕМ доц. Вербовська Л.С. відвідали студентів в гуртожитку «Akropol». Цьогоріч на АГХ за програмою подвійних дипломів навчається 7 студентів 1-го магістерського року, та двоє студентів 2-го магістерського року навчання.

6 жовтня директор ІЕМ проф. Запухляк І.Б. та заступник директора ІЕМ доц. Вербовська Л.С. разом зі студентами взяли участь в урочистій церемонії з нагоди нового навчального року 2021/2022.