Вітаємо магістрів ОП "Геоінформаційні системи і технології" з успішними захистами кваліфікаційних робіт!

21 грудня 2021 р. відбулися захисти магістерських робіт за освітньою програмою "Геоінформаційні системи і технології" спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій під головуванням Чорнописького Любомира Ярославовича, в.о. директора Державного підприємства “Івано-Франківський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою”. Голова екзаменаційної комісії відзначив високий рівень підготовки магістрів, актуальну тематику і різноманітність представлених ними робіт, а також те, що всі вони мають дослідницький характер і базуються на реальних даних.

Вітаємо наших студентів з успішним захистом і бажаємо нових досягнень і професійних успіхів!