Майбутнє – за технологіями

В Центрі інноваційного розвитку відбулась лекція для студентів і науковців представника Академії техніки 4.0., члена Чеської палати дипломованих інженерів і техніків (м. Раковнік, Чехія) Мирослав Врана.

Опісля з директором інституту Мирославом Мазуром обговорили майбутні дослідження у співпраці ІАБЕ та Академії техніки, зокрема: ІЧ-технології в різних галузях і дослідженнях. VR в будівництві. Використання 3D платформ для навчання студентів. Екологічне та прогресивне використання матеріалів для відновлення України.

• В Центрі інноваційного розвитку відбулась лекція для студентів і науковців представника Академії техніки 4.0