Університетська студентська конференція

​​​​​14-15 квітня 2021 року відбувся ІІ етап ХХХІІІ науково-технічної конференції студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу! Під керівництвом доцента кафедри публічного управління та адміністрування Малімона Віталія Івановича було підготовлено та презентовано 14 актуальних доповідей з різних проблем публічного управління та психології. Попри карантинні обмеження студенти проявили зацікавленість до наукової роботи, проявили креативний підхід до подачі матеріалу, задали багато питань та отримали чіткі відповіді на свої питання.
Вітаємо студентів-переможців та бажаємо нових наукових здобутків, творчого натхнення та міцного здоров`я!

Підсекція «Публічне управління та адміністрування»:
I місце Коцеловська Надія Богданівна;
II місце Маріуц Оксана Тарасівна, Стефанишин Вікторія Романівна;
III місце Калиш Вікторія Василівна, Книгиницький Володимир Володимирович.

Підсекція «Психологія»:
I місце – Мусякевич Назарій Романович;
II місце – Добровольська Анна Андріївна, Курус Ростислав Миколайович;
III місце – Іванов Вадим Дмитрович, Буртик Вікторія Іванівна, Чепесюк Валентина Віталіївна.