Удосконалення освітнього середовища з використанням методології дизайн-мислення

27 листопада 2020 року в рамках міжнародного проекту «Розвиток компетентності працівників литовського та українського публічних секторів з використанням методології дизайн-мислення», який реалізується спільно з Каунаським технологічним університетом (керівники – професори Дмитро Дзвінчук та Brigita Janiunaite), розпочато серію вебінарів для групи викладачів ІФНТУНГ. Впродовж наступних двох тижнів у мультидисциплінарних командахми будемо вирішувати проблему удосконалення освітнього середовища в університеті для розвитку компетентностей XXI ст.(ментори – Jolita Sinkienė, Rasa Daugėlienė, Rūta Petrauskienė, Мар’яна Орлів).

Серед запланованих заходів – інтерв’ювання студентів та роботодавців для з’ясування реальних потреб та врахування їхніх пропозицій у прийнятті рішень щодо інституційних змін, зокрема, створення дизайн-лабораторії на базі Інституту гуманітарної підготовки та державного управління.

Результати реалізованих заходів будуть відображені у відомостях самооцінювання освітніх програм.