ТзОВ «ҐУДВЕЛЛІ УКРАЇНА»: ЗДОБУВАЧІ, ВИПУСКНИКИ, РОБОТОДАВЦІ

22 квітня студенти з навчально-ознайомчою екскурсією відвівали провідну агрокомпанію «Ґудвеллі Україна», яка знаходиться у Калуському районі.

Випускниця кафедри екології, а сьогодні керівник відділу з охорони навколишнього середовища Оксана Лашта розповіла про екологічно безпечну модель сільськогосподарського виробництва та принципи сталого розвитку, які вже запровадженні і до яких прагне компанія, ознайомила з ефективною системою переробки відходів і студенти змогли побачити технологічний процес отриманням біогазу та виробництва «зеленої» енергії, побувавши в «серці» біогазового заводу.

Оксана Лашта поділилась практичним досвідом та порадила на що необхідно звернути увагу в процесі навчання в університеті, які питання є вкрай важливим для фахівців-екологів і, на присінці зустрічі, запросила студентів на практику.

Екскурсія по території підприємства продовжилась бесідою з кавою, яка виявилась досить жвавою і цікавою, до якої приєднались також інші працівники компанії, а у студентів виникало багато питань.

Такий вид навчально-тематичних поїздок є активною формою практичної взаємодії фахівців, навчально-педагогічних працівників та здобувачів, показує можливості реалізації теоретичних знань.

Ми щиро дякуємо керівництву ТзОВ «Ґудвеллі Україна» за сприяння співпраці з ІФНТУНГ!

Окрему вдячність висловлюємо Оксані Лашті за організацію екскурсії, а також усім працівникам, які приєднались до нашої зустрічі і які поділились своїм досвідом!

Навчально-ознайомча поїздка організована в рамках вивчення дисципліни «Утилізація та рекуперація відходів» за ініціативи гаранта ОПП «Екологія» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти к.т.н., доцента Марії Орфанової та сприяння гаранта ОНП «Екологія» підготовки здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти д.т.н., професора Олега Мандрика.

Компанія «Ґудвеллі Україна»: https://www.goodvalley.com/uk/

• ТзОВ «ҐУДВЕЛЛІ УКРАЇНА»: ЗДОБУВАЧІ, ВИПУСКНИКИ, РОБОТОДАВЦІ