В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу активно розвивається університетський спорт, і яскравим прикладом цього є баскетбольна команда ІФНТУНГ-Академія Говерла.
Команда представляє університет у Чемпіонаті України з баскетболу серед чоловіків сезону 2025-2026 рр., об’єднує молодь нашого міста, студентів, випускників і вболівальників навколо спорту, здорового способу життя та командних цінностей.
Нині ''ІФНТУНГ-Академія Говерла'' гуртує навколо себе, так би мовити, віртуальний фан-клуб і активно розгортає спілкування з шанувальниками баскетболу в соцмережах. Фокус уваги - на Інстаграм. На сторінці команди публікуються інформація про матчі й результати, статистика гравців, фото та відео з ігор і тренувань, відеохайлайти, данки, блок-шоти й clutch-моменти, сторіс з матчів, виїздів і закулісся команди. Тут - емоції, боротьба й справжній університетський баскетбол!
Команда запрошує долучатись до спільноти вболівальників, підтримувати улюблених спортсменів і підписуватись на сторінку https://www.instagram.com/bc_ifntuog_goverla_academy www.tiktok.com/@bc.goverla.academy . Адже тільки разом можна сформувати сильну спортивну спільноту ІФНТУНГ і показати, що університет — це місце, де народжуються не лише фахівці, а й командний дух і характер.