Тримаємо високу планку

На базі Державного податкового університету в місті-герої Ірпінь, за сприяння Міністерства фінансів, Державної податкової служби та аудиторської компанії А1Consalting, відбулась Перша податкова олімпіада.

В ній взяли участь 598 учасників, які змагались у три етапи. До фіналу дійшли 20 найкращих. Серед них - студент магістратури Інституту гуманітарної підготовки та державного управління спеціальності «Публічне управління та адміністрування» (одночасно –  працівник обласної податкової адміністрації) Володимир Книгиницький, який посів 8 місце, попри те, що не має економічної освіти.

Тож Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу отримав Подяку Міністерства фінансів України й Державного податкового університету за висококваліфіковану підготовку здобувачів вищої освіти, популяризацію знань із податкової проблематики та участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з оподаткування.