СПІВПРАЦЯ ІФНТУНГ та ТОВ «НВП ТЕХНОГАЗ»

Теоретичні знання підкріплені практичним досвідом являються найкращим результатом.

В рамках співпраці між кафедрою Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Товариством з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕХНОГАЗ» у червні 2023 року була проведена зустріч, на яку були запрошені представники обох сторін а також студенти освітньо-професійної програми Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

1

Представник від ТОВ «НВП ТЕХНОГАЗ» Василь Гусаровський детально розказав про компанію а також про види реалізованих об'єктів (магістральні нафтопроводи та газопроводи; споруди гірничопромислових та добувних підприємств; споруди підприємств нафтодобувної та газової промисловості).

2

Ґрунтовно розказав про виконувані для замовників проекти та про специфіку їх створення.

3456

Навів приклади 3D моделювання, яке призначене для ефективнішої передачі, обробки та перевірки документів на основі креслень.

789