«Суперсили» депутатів місцевих рад

В умовах воєнного стану в усіх свій фронт. Тому 14 березня в ІФНТУНГ відновлено навчальний процес. Наразі тільки у дистанційному форматі. Незважаючи на складні обставини, зумовлені військовою агресією росії проти України, ми продовжуємо підготовку фахівців з публічного управління та адміністрування на своєму освітньому фронті, щоб зробити навчальні заходи для студентів цікавими, інтерактивними та практико орієнтованими. Очевидно, що після нашої спільної Перемоги потреба у новій генерації професійних кадрів буде дуже велика.

16 березня для студентів, які вивчають курс «Місцеве самоврядування», проведено тематичну зустріч з депутатом Івано-Франківської районної ради, громадським діячем Олегом Серняком на тему «Чому депутати місцевих рад крутіші за супер героїв Marvel?!» Під час заходу обговорено можливості депутатів місцевих рад ефективно реалізовувати свої повноваження з аналізом практичних кейсів. Наприкінці заняття студенти визначили заходи, які сприятимуть підвищенню «суперсили» місцевих депутатів.