Студенти ТЗ на практиці

В межах проходження ознайомчої екологічної практики студенти групи ТЗ-20-1 Багірова Аліна, Барложецька Надія та Федорків Андрій відвідали м. Вішеу де Сус (Румунія) для участі в транскордонному таборі для студентів природничих та екологічних спеціальностей, який відбувся на території Марамурешського національного природного парку.

Учасники табору вивчали місцевість, взяли участь у тренінгу для подорожей на природі і семінарі з лісового та екологічного виховання, екскурсії для демонстрації методів ідентифікації видів рослин та дерев. Ознайомилися з діяльністю у галузі лісового господарства - використання приладів та обладнання для вимірювання та відбору проб.

Дана поїздка відбулася в ході реалізації проєкту «Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для збереження природи та екологічної освіти», що виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини за співфінансування ЄС в рамках Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна на 2014-2020 роки, до реалізації ініціатив якого долучилася доц. нашої кафедри Яцишин Теодозія.