Студенти університету отримали стипендії від ПАТ «Укрнафта»

У рамках угоди про співпрацю між ПАТ «Укрнафта» та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу  започатковано стипендіальну програму заохочення студентів ІФНТУНГ, які навчаються в навчально-наукових інститутах нафтогазової інженерії та природничих наук на денній формі. Цього семестру, попри карантинні обмеження, ПАТ «Укрнафта» все ж продовжує підтримувати цю програму, а разом з тим - розумну й талановиту молодь.

9 жовтня відбувся завершальний етап відбору студентів університету на отримання стипендії від провідної нафтової компанії в осінньому семестрі. Цьогоріч довелося дещо змінити формат  відбору - фінал конкурсу відбувся в онлайн-режимі. Попри це, конкурс на отримання стипендії все ж викликав великий інтерес серед студентів університету.

Загалом участь взяли близько 70 студентів.  Зі всіх отриманих заявок було відібрано 16 кращих кандидатів, серед яких, після 5-ти годинних інтенсивних онлайн-співбесід, комісія визначила найсильніших.

Переможцями стипендіальної програми стали:

Інститут нафтогазової інженерії:

- Станіслав Рубан

- Ярослав Руденко

- Микола Авдієнко

- Антон Бражник

Інститут природничих наук і туризму:

- Роман Залеський

Вітаємо переможців конкурсу! Бажаємо їм реалізувати себе у професії!

• ІФНТУНГ