Студентам – про енергетику

Освітня програма "Інженерія відновлюваної енергетики" – одна з найпопулярніших в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, адже енергетична галузь невпинно розвивається та активно імплементує європейські тенденції, а отже, потребує висококваліфікованих кадрів.

В рамках їх підготовки у відповідності до вимог часу фахівець з енергоконсалтингу компанії PRET Юлія Піщак провела лекцію для студентів ОП "Інженерія відновлюваної енергетики" й розглянула принципи роботи енергетичних ринків; висвітлила питання професійних компетенцій оператора системи розподілу та постачальника; цікавих нововведень в енергетичному законодавстві.

Слід зазначити, що й сама пані Юлія також є випускницею цієї ж освітньої програми, яка постійно вдосконалюється задля підвищення рівня підготовки фахівців у стінах ІФНТУНГ.