Старуня – світовий феномен археології

12 травня 2023 р. у Івано-Франківську науковці різних галузей знань та бізнесмени зустрілись для обговорення та представлення публіці гіпсового відбитку носорога в позі його залягання (копія оригіналу знайденого носорога в с.Старуня Богородчанського району). Сенсаційна знахідка 20 сторіччя в руках талановитих вчених дасть змогу розкрити нам всі секрети історії Прикарпаття 30 000 літньої давності. Дискусія, ідеї, плани та перспективи подальшого їх втілення обговорювали: Д.Зорін - кандидат геол.наук, доцент кафедри екології ІФНТУНГ, А.Бокотей - професор кафедри зоології ЛНУ ім. Івана Франка, І.Кочкін-ст.викл.каф.етнології ПНУім.В.Стефаника, О.Андрухів-професор, проректор з розвитку та комунікацій УКД, А.Пасс - кореспондент ТСН.

• Старуня
Додаткова інформація новин: