Співпраця з Університетом Бабеша-Бойяї у Клуж-Напоці (Румунія)

Візит в університет Бабеш-Бойяї в Клуж-Напоці розпочався підписанням ректором ІФНТУНГ проф. Ігорем Чудиком договору про співпрацю з цим університетом, який впродовж останніх років є одним з лідерів вищої освіти Румунії.

Під час розмови обмінялися баченням основних напрямків співпраці між університетами, висловили готовність розвивати взаємовигідне співробітництво.

Цікавою була зустріч на факультеті європейських студій, де йшла зацікавлена розмова про дотичні напрямки роботи в рамках міжнародних проєктів по створенню Транснаціональної інноваційної системи Карпатського Єврорегіону; логістичного Хабу спільної діяльності та розвитку країн Східної Європи; впровадження моделі 3S-лідерства у публічному управлінні та інші теми ймовірної співпраці.

Такий перший заділ дає надію на конструктивний подальший діалог і практичну реалізацію намічених шляхів!