Співпраця заради стійкого розвитку освіти

«Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу розпочинає співпрацю з Радабанк», - таку заяву зробив ректор університету Ігор ЧУДИК після робочого візиту до львівської дирекції банку.   На думку керівника ІФНТУНГ, це партнерство обіцяє бути плідним та принесе багато користі як нашому університету, так і Радабанку.

Банк з тридцятилітньою історією, становлення якого відбувалося на тлі історичних подій в України, а сьогодні входить до ТОП-15 українських банків за показниками регулятивного капіталу, заслуговує на довіру. Тож партнери запланували багато колективної роботи, яка обіцяє нові можливості для студентів ІФНТУНГ, зокрема – у набутті нових практичних навичок і знань та гнучкої адаптації до сучасних потреб ринку праці. Адже щоб набути актуальних знань, які допоможуть у розвитку кар’єри, заклади вищої освіти мають тісно співпрацювати з роботодавцями.