Соціологічне опитування молоді

Впродовж двох місяців інтенсивної та активної роботи студентів (Буртик Вікторії, Коцеловської Надії , Книгиницького Володимира) під науковим керівництвом доцента кафедри Лариси Мосори проведено соціологічне опитування серед молоді 14-35 р. щодо її розуміння своєї ролі в управлінських та соціально-економічних процесах, які відбуваються як у громадах, так і в Україні загалом. До опитування, яке пройшло з 28.01.2021 р. по 14.02.2021 р., залучено 328 осіб з 24 областей України.

Щиро вдячні за залучення молоді професорсько-викладацькому складу вищих навчальних закладів, зокрема: Віталію Толуб'яку (Західноукраїнський національний університет), Тетяні Мацієвич (Херсонський державний аграрно-економічний університет), Тарасу Кіцаку (ЛРІДУ НАДУ),  Віталію Лебедюку (Національний університет "Острозька академія"), Денису Тарасенку (Донецький державний університет управління), Олександру Ляпощенку (Сумський державний університет), Юрію Королюку (Чернівецький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету), а також Михайлу Находу ( депутату Луцької міської ради), Покровській ОТГ Дніпропетровської області і всій молоді, що навчалась у нашій магістратурі та долучилась до опитування. Результати анкетування лягли в основу наукової студентської роботи, що подана на конкурс, та наукової публікації, що подана до друку.

СОЦІОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ МОЛОДІ ЩОДО ЇЇ РОЛІ В УПРАВЛІНСЬКИХ ПРОЦЕСАХ ГРОМАД

field_attachment