Результати всеукраїнського конкурсу

В ІФНТУНГ завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей та підведення підсумків конкурсу-захисту студентських наукових робіт з галузі «Нафтогазова промисловість» 2020/2021 н.р. Зокрема в секції «Обладнання нафтогазової галузі» згідно рішення експертної комісії та попереднього рецензування робіт переможці визначилися наступним чином:

1. Цвєтков Борис Віталійович (Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків)
«Узагальнення результатів дослідження метала труб газопроводів після тривалої експлуатації»

2. Желєзов Руслан Ігорович (Українська інженерно-педагогічна академія, м. Харків)
«Перерахунок характеристик відцентрових насосів на в’язкі рідини»

3. Омельченко Василь Васильович (Харківський національний автомобільно-дорожній університет)
«Дослідження впливу термоциклічної обробки і якості поверхневого шару на корозійну стійкість низьколегованої сталі»

4. Правдюк Богдан Сергійович (Харківський національний технічний університет сільського  господарства ім. Петра Василенка)
«Деградаційні процеси, що формуються в колоні  насосно-компресорних труб і метод їх оцінки»

5. Наталуха Андрій Романович; Єсипчук Симеон Сергійович (Сумський державний університет)
«Моделювання гідродинаміки для масообмінного та  сепараційного обладнання»

6. Лісовенко Дмитро Олександрович (Сумський державний університет)
«Підвищення ефективності азотного контуру циклу виробництва скрапленого природного газу»

7. Чебан Ганна Миколаївна (Одеська національна академіїя харчових технологій)
«Установка каталітичної ізомеризації легкої бензинової фракції»

8. Карман Анна Петрівна (Національний технічний університет  "Харківський політехнічний інститут")
«Удосконалення колтюбінгового інструменту та технології»

9. Юнусов Карім Боірович (Національний технічний університет  "Харківський політехнічний інститут")
«Методи дослідження та вибір оптимальної конструкції колони безмуфтових довгомірних труб. Удосконалення бурильного інструменту для БДТ»

10. Біжко Тимур Віталійович (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу)
«Порівняння втомних характеристик склопластикових і гібридних насосних штанг»

11. Шегда Роман Володимирович (Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу)
«Методи діагностики верстатів-качалок»

12. Василишин Назарій Ігорович (Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу)
«Вплив аварійності нафтопроводів на навколишнє середовище»

13. Мурий Віталій Васильович (Роменський фаховий коледж Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана")
«Аналіз ефективності використання швидкоз'ємного ущільнення відводу і ствола вертлюга»

14. Загорулько Дмитро Вячеславович (Роменський фаховий коледж Державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана")
«Оцінка ефективності удосконалення вузла ущільнення поршневого компресора»

15. Грушецький Олег Миколайович (Дрогобицький механіко-технологічний коледж)
«Дослідження негативного впливу налипання матеріалу під час обробки на різальну кромку токарного різця. Шляхи та методи усунення»

Вітаємо переможців та лауреатів! Бажаємо подальших успіхів та нових звершень!