PwC Academy запрошує на захід CIMA «Управління ефективністю бізнесу» 9 вересня

Основний принцип СІМА - якнайшвидше застосування теоретичних знань на практиці для підвищення ефективності компанії.

Саме за ці фундаментальні знання,  які допомагають студентам будувати кар'єру в бізнесі та фінансах, СІМА і стала всесвітньо відомою сертифікацією.

Наш багаторічний досвід роботи та співпраця з фахівцями-практиками доводять, що в теперішніх умовах фінансова функція має стати рушієм змін та створювати конкурентні переваги для компанії.

Саме тому Академія PwC вже 12 років викладає для Вас СІМА програми Сертифікаційного та Дипломного рівнів з управління ефективністю бізнесу.

Хочеш поглибити свої знання для прийняття ефективних управлінських рішень?

Реєструйся на безкоштовну презентацію навчання CIMA від акредитованого провайдера Академія PwC та отримай знижку 30% на навчання.

В презентації приймає участь офіційний представник СІМА в Україні Наталія Вовчук, керівник Академії PwC Ірина Блінова та старший менеджер, лектор CIMA Анатолій Савченко.

Коли?

9 вересня о 17:00

Де?

Київ, вул.Жилянська 75, 10 поверх

Формат?

Офіс PwC

*Також можете приєднатися на захід онлайн

Реєстрація на захід

Таймінг заходу

1. Вступне слово Ірини Блінової, керівника Академії PwC

2. Вступне слово Наталії Вовчук, офіційного представника СІМА в Україні

3. Презентація програми сертифікації СІМА (рос)

- зміст програми

- формат іспитів

- корисні поради і рекомендації

- переваги навчання в Академії PwC

4. Нагородження сертифікатами СІМА студентів Академії PwC

5. Обмін думками та відповіді на питання

Після реєстрації очікуйте на підтвердження, що надійде вам електронною поштою.

Участь у заході безкоштовна. Організатори мають право відмовити у реєстрації представникам консалтингових компаній або тих, що не входять до вищезазначеної цільової аудиторії заходу.

Додаткові питання щодо заходу адресуйте, будь ласка, Академії PwC ua_education.ukraine@pwc.com або за телефоном: +380 44 354 04 04

Додаткова інформація новин: