Проведення науково-практичної конференції «Дуальна форма здобуття освіти: підсумки запровадження пілотного проєкту у закладах вищої та фахової передвищої освіти України»

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ВФПО  в партнерстві з Фондом ім. Фрідриха Еберта в Україні 23 листопада 2023 року проводів науково-практичну конференцію «Дуальна форма здобуття освіти: підсумки запровадження пілотного проєкту у закладах вищої та фахової передвищої освіти України».

Основні питання, що обговорювались:

• Практика впровадження дуальної освіти, досягнення та проблеми, виявлені протягом чотирьох років експерименту МОН.
  • Аналіз проблем, що виникли під час впровадження підготовки фахівців за дуальною формою в закладах освіти – учасників пілотного проєкту.
  • Механізм упровадження підготовки фахівців у закладах вищої та фахової передвищої освіти України за дуальною формою.
  • Зміни до нормативно-правового забезпечення впровадження дуальної форми здобуття освіти.
  • Навчально-методичне забезпечення дуальної форми здобуття освіти. Проблеми організації практичної частини дуальних навчальних програм.
  • Координатор і наставника у системі підготовки фахівців за дуальною формою.
  • Вимоги до підприємств, залучених до підготовки фахівців за дуальною формою.
  • Досвід упровадження дуальної форми здобуття освіти в закладах вищої та фахової передвищої освіти України.
  • Міжнародний досвід підготовки фахівців за дуальною  формою.
  • Перспективи розвитку дуальної освіти в Україні.
  • Представлення успішних кейсів організації підготовки фахівців за дуальною формою.

Координатор дуальної освіти університету Ірина ПЕРЕВОЗОВА виступила з доповіддю про результати запровадження дуальної форми здобуття освіти в ІФНТУНГ.

Матеріали доповіді залишаємо тут.

Додаткова інформація новин: