Проходження військових навчальних зборів в умовах карантину

На кафедрі військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу закінчились навчальні збори з громадянами України, які завершили військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу. До зборів  були залучені студенти закладів вищої освіти м. Івано-Франківська та громадяни, які мають вищу освіту за рівнем не нижче бакалаврського. ‍

Військові збори були спрямовані на удосконалення практичних та командних навичок майбутніх офіцерів. Курсанти зборів відпрацювали нормативи з розгортання та експлуатації військової техніки та озброєння, виконали вправи вогневої підготовки з практичним виконанням стрільб та здали випускні екзамени та готуються до  прийняття Військової присяги на вірність українському народові.

• Проходження військових навчальних зборів в умовах карантину
  • Військові збори були спрямовані на удосконалення практичних та командних навичок майбутніх офіцерів. Курсанти зборів відпрацювали нормативи з розгортання та експлуатації військової техніки та озброєння, виконали вправи вогневої підготовки з практичним виконанням стрільб та здали випускні екзамени та готуються до  прийняття Військової присяги на вірність українському народові.