Про сьогодення й перспективи

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу продовжує розвивати роботу зі стейкхолдерами. Цього разу студенти Інституту гуманітарної підготовки та державного управління спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» зустрілись із керуючим справами Івано-Франківської обласної ради Михайлом Короликом.

Здобувачі першого курсу магістратури дізналися про особливості роботи обласної ради, процедуру ухвалення рішень і роль органів місцевого самоврядування в досягненні Перемоги нашої країни в російсько-українській війні.

Також усі присутні мали змогу отримати вичерпну інформацію з перших уст щодо перспектив працевлаштування фахівців із публічного управління та адміністрування та почути від представника стейкхолдера пропозиції з розвитку магістерської програми.