ПОСВЯТА В ПЕРШОКУРСНИКИ ТА ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

1 вересня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року. Вже традиційно у цей день пройшла також посвята в першокурсники нафтою, яку провів ректор університету Ігор Чудик.

Родину нашої кафедри ПУА також цьогоріч поповнили першокурсники та першокурсниці спеціальності «Публічне управління та адміністрування», які разом зі своїм куратором групи Володимиром Кушнірюком прийняли настанови від директора Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Дмитра Дзвінчука та завідувача кафедри Івана Лопушинського.

Приємно відзначити, що на сьогоднішньому заході подяку голови Івано-Франківської обласної ради за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм отримав заступник директора Інституту та викладач кафедри Богдан Гривнак.

Вітаємо усіх із сонячним і теплим початком навчального року та хай він буде успішний для наших здобувачів, викладачів і загалом для нашої України!