Пікнік - не лише розвага, але й вибір майбутнього

Цьогорічний Технопікнік виявився особливо цікавим для тих старшокласників, котрі замислюються над вибором професії в царині геодезії, енергетики, архітектури й будівництва. Чому так? Бо, як ми вже повідомляли, до складу ІФНТУНГ увійшла Донбаська національна академія будівництва і архітектури. Це – не просто свіжа кров у системі університету, це – значне поповнення наукового, освітнього ресурсу, це нові можливості, які відкриваються перед молоддю, яка зараз стоїть на порозі шкільного випуску, а відтак – вибору професії. Що саме це означає?


У структурі університету постає факультет автоматизації та енергетики, а в його складі - кафедра електричної інженерії (на базі кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, що переходить сюди з усім добре відомого Інституту архітектури, будівництва та енергетики); кафедра автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій (з Інституту інформаційних технологій); кафедра інформаційно-вимірювальних технологій та енергетичного менеджменту ( на базі кафедри інформаційно-вимірювальних технологій, що також переходить сюди з Інституту інформаційних технологій). 


Безперечно, особливий інтерес становить для абітурієнтів Інститут архітектури та будівництва, де працюватимуть тепер кафедра архітектури і дизайну (на базі кафедри архітектури і містобудування ІФНТУНГ), кафедра архітектури будівель і споруд та містобудування (на базі кафедри архітектури будівель та споруд та кафедри містобудування ДонНАБА), кафедра будівництва (на базі кафедри будівництва та енергоефективних споруд ІФНТУНГ), кафедра будівельних конструкцій, будівель та споруд (ДонНАБА), кафедра інженерних мереж (ДонНАБА), кафедра будівельної техніки та механізації будівництва (ДонНАБА), кафедра економіки і управління в будівництві (на базі кафедри економіки та кафедри менеджменту ДонНАБА), кафедра геодезії (ІФНТУНГ). В цьому ж інституті буде створено Навчально-дослідницький центр, до якого переходять навчально-наукові лабораторії ДонНАБА. А це і художня майстерня, і навчально-наукові лабораторії «Механік»; геодезії та картографії;  інженерних вимірювань, випробувань та метрології; зварювання, міського господарства та будівництва і також навчально-наукова лабораторія досліджень.

Про все це можна було дізнатись на Технопікніку. А також роздивитися ближче те устаткування, з яким працюють випускники Інституту архітектури, будівництва та енергетики. Можливо, хлопці та дівчата, котрі відвідали яскравий і пізнавальний пікнік, стануть одними з їх когорти.


 

  • 1
  • 11
  • 111