Ознайомлення із надсучасною CRM-системою Dynamics365 провідного вендора Microsoft

25 листопада 2022 р. о 16.00 буде проведена дистанційна лекція з практичним завданням для студентів ІЕМ від компанії E-Consulting.

E-Consulting є інноваційною компанією, яка вже понад 19 років надає послуги у сфері ІТ та бізнес-консалтингу (http://www.e-consulting.com.ua/).

Компанія спеціалізується по втіленню проектів CRM на платформі Microsoft. Вже понад 18 років утримує лідерство в цьому напрямку у східній Європі і має сотні успішних проектів.

Компанія працює з Києва дистанційно в 11 країнах, і в Україні практично кожен дорослий таким чи іншим способом використовує CRM системи компанії, їх сотні. Є маленькі, є великі , є і дуже великі. Наприклад Ощадбанк, Київстар, Нова пошта, Електронний суд, платформа Нацбанку, виплата дотацій та субсидій, комунальні платежі обленерго, водоканали, облгази, доставка їжі, багато благодійних фондів, інтернет магазинів та багато іншого.

Лектори:

Президент компанії E-Consulting, генеральний конструктор XRM – Андрій Безгубенко

та експерт із 7-річним досвідом у СRM від компанії – Максим Сарапійчук

Тривалість лекції: 1,5 години

Під час зустрічі ви зможете:

• ознайомитись із надсучасною CRM-системою Dynamics365 провідного вендора Microsoft;
  • отримати ознайомлювальний досвід роботи із системою, яку обирають топові світові організації;
  • автоматизувати процес продажу від потенційних клієнтів до отримання від них коштів;
  • створити інтуїтивні дашборди;
  • дізнатися про можливості штучного інтелекту у системі;
  • отримати найкращу практику взаємодії із клієнтом.

Покликання на відеозустріч буде опубліковано в день заходу та надіслано зареєстрованим учасникам на пошту.

Для підключення до зустрічі потрібно використовувати логін та пароль, які вам надіслано на персональну поштову скриньку.

Ідентифікатор зустрічі Microsoft Teams: 334 032 292 941

Студентам буде надано безкоштовний доступ до ліцензійної CRM-системи Dynamics365 провідного вендора Microsoft за умови попередньої реєстрації. Для цього слід заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/vYhhzPtX9gSoJ7hM6

Кількість місць обмежена!

Захід проходить в межах укладеного договору між ІФНТУНГ та компанією "E-Consulting".

Ініціатор заходу, гарант ОП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" Побігун С. А. (serhii.pobihun@nung.edu.ua)

P.S. Захід успішно проведено. Дякуємо компанії "Е-консалтинг" та особисто Андрію Безгубенко та Максиму Сарапійчуку за проведену лекцію та надання можливості набуття практичних навичок роботи в CRM-системі Dynamics365. Доступ до системи надано більше 100 здобувачам освіти та викладачам інституту.