Освітній тренд і вимога часу

Ефективне поєднання практики з навчанням у виші – актуальний освітній тренд та вимога часу. Роботодавець потребує працівника, якого не доведеться доучувати і фаховості якого можна довіряти, а молодий спеціаліст прагне якнайшвидше стартувати в обраній справі й максимально швидко сягнути кар’єрних вершин.

Все це враховують в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, вибудовуючи співпрацю зі стейкхолдерами: партнери ІФНТУНГ беруть активну участь у підготовці своїх же майбутніх працівників, а ЗВО тримає руку на пульсі всіх інноваційних процесів галузі.

Ось і цього разу студенти Інституту будівництва, архітектури та енергетики ознайомились із новими технологіями будівництва під час екскурсії на будівельний майданчик компанії «Blago». Студенти ІІ – ІІІ  курсів кафедри будівництва та енергоефективних споруд отримали можливість на власні очі побачити, як втілюються в життя передові технології та методи будівництва, що їх впроваджує компанія. Партнери радо прийняли в себе майбутніх інженерів і висловили сподівання на подальшу співпрацю, адже компанія «Blago» завжди прагне інвестувати у майбутнє будівельної галузі й щедро ділиться досвідом із наступними поколіннями професіоналів.