ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦІВ З ПОЧЕСНИМ КОНСУЛОМ РЕСПУБЛІКИ ХОРВАТІЇ В ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ ПАНОМ ВІТАЛІЄМ ЗАПУХЛЯКОМ

Зустріч студентів-документознавців

з Почесним Консулом Республіки Хорватії в Західній Україні

паном Віталієм Запухляком

Друзі!

Робочий тижень нашої кафедри розпочався сонячно, плідно й продуктивно! Таким настроєм ділимося з вами! А причина цьому - онлайнова зустріч студентів-документознавців з Почесним Консулом Республіки Хорватії в Західній Україні паном Віталієм Запухляком.

Темою до обговорення було запропоновано розгляд особливостей управління міжнародними проєктами в рамках вивчення дисципліни "Інформаційне забезпечення проєктів" магістрами-документознавцями. Однак, великий практичний досвід спікера щодо реалізації проєктів, в тому числі й культурного спрямування,  ґрунтовні знання пана Почесного Консула у сфері міжкультурної комунікації, управлінські навички як успішного бізнесмена, а ще невимушена манера спілкування стали неоціненним матеріалом і для студентів інших курсів бакалаврського рівня, і для колективу кафедри.

Основні тези-настанови молодій генерації документознавців:

• людині треба багато вчитись, багато читати й удосконалюватись впродовж усього життя;
  • якщо людина працює натхненно, у стані потоку, вона обов'язково досягне успіху;
  • треба докладати максимум зусиль, щоби жити й працювати в Україні, а не за кордоном, і власне, відданість своїй справі формуватиме країну, в якій жити ставатиме дедалі комфортніше.

Дякуємо Вам, пане Віталію, за змістовну розмову! Цінуємо Ваш практичний досвід, а ще - Вашу любов до своєї країни й рідного міста! ​​​​​​​

• ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ-ДОКУМЕНТОЗНАВЦІВ  З ПОЧЕСНИМ КОНСУЛОМ РЕСПУБЛІКИ ХОРВАТІЇ В ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ  ПАНОМ ВІТАЛІЄМ ЗАПУХЛЯКОМ