Онлайн навчання для державних службовців

"ВЗАЄМОДІЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ"

Саме на таку тему 24-28 квітня відбулося онлайн-навчання для державних службовців, яке спільно з Вищою школою публічного управління провів доктор політичних наук, доцент кафедри ПУА Василь Остап'як.

Зокрема, розглядалися питання того, як технології штучного інтелекту, такі як, чат GPT, можуть покращити роботу державних службовців в Україні, автоматизуючи надання інформації, спрощуючи процеси консультацій та вирішення питань громадян. Ці інструменти також сприяють оптимізації роботи внутрішніх комунікацій між різними державними структурами, що дозволяє прискорити процеси ухвалення рішень та підвищити загальну ефективність публічного управління.

Онлайн-навчання супроводжувалося активним обговоренням стратегій покращення внутрішніх і зовнішніх комунікацій інституцій державної влади, створюючи ідеальне середовище для обміну досвідом та збагачення навичок комунікації.

Учасники та учасниці навчання залишили позитивні відгуки про курс і подякували Василю Остап'яку за цікавий виклад теми.