Онлайн консультація. «Координаційний центр дуальної освіти в ЗВО: створення та функціонування»

29 листопада 2022 року в рамках проєкту «Дуальна освіта для України» відбулась консультація д.е.н., професорки, завідувачки кафедри підприємництва та маркетингу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ірини Перевозової на тему «Координаційний центр дуальної освіти у закладі вищої освіти: створення та функціонування». Серед низки питань, що ставились слухачами, висвітлені питання призначення та функціонування такого підрозділу в закладі вищої освіти, нормативно-розпорядчого забезпечення його діяльності, координація взаємодії з структурними підрозділами університету, інформаційна підтримка та висвітлення діяльності центру.