Олімпіада

Цього року, вдруге, на базі Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, для учнів 10-11 класів, було проведено обласну учнівську олімпіаду з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади та публічного управління.

Організаторами олімпіади були Івано-Франківська обласна рада та Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Участь в олімпіаді взяли 41 учасник з різних районів Івано-Франківщини.

Сьогодні п’ятеро призерів олімпіади здобувають вищу освіту за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» за кошти обласного бюджету, а саме: Дацун Ян, Книгиницький Володимир, Сеньків Анастасія, Гринюк Богдан, Маріуц Оксана.

Кафедра ПУА спільно з обласною радою планує провести таку олімпіаду у 2021 році.