Ніколи мріяти – треба діяти!

Якщо ви – із тих студентів, котрим потрібен заробіток і котрі мріють про власний бізнес, знайте: сьогодні – ваш день! Саме сьогодні, 29 вересня, Інститут економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу разом із Профспілкою студентів проводять нетворкінг для всіх охочих створити власну справу. Можливо таку, що стане справою всього вашого життя. Не спробуєте – не довідаєтесь.

Спікери нинішнього нетворкінгу, вже дізнались, у чому можуть реалізуватися, бо не побоялись ризикнути, а відтак – отримали результати, про які без секретів розкажуть колегам-студентам. Із ким можна буде зустрітися на заході, ми розпитали представницю Профспілки студентів Марту Мушинську, третьокурсницю Інституту економіки та менеджменту (група МН-20-1).

-Сьогодні до нас прийдуть наші друзі-студенти, які поділяться своїми історіями відкриття бізнесу, - розповідає Марта. - Таких є багато, проте не всі хочуть ділитися досвідом з тих чи інших причин. Але цього разу серед спікерів будуть люди, які мають кав’ярню, інтернет-магазин, швейну майстерню і т.ін. Дехто не розголошує тему свого виступу, тож стане сюрпризом для слухачів  - про напрямок роботи цих спікерів довідаємося вже безпосередньо на нетворкінгу.

-Наскільки зараз актуальне питання створення малого бізнесу для студентів?

-Багатьом справді хочеться розпочати власну справу, але бракує досвіду і коштів. Тому сьогоднішня зустріч, сподіваємось, надихне і скерує їх. Хлопці та дівчата, які вже на це зважились, як ніхто інший, можуть розповісти про труднощі на своєму шляху, про те, як вони їх долали, наскільки їм було складно.

Звісно, для початківців практичний досвід однолітків – неоціненний. Тож не втрачайте нагоди отримати важливу інформацію з перших рук. Нині, о 17.00, двері Бізнес-Інкубатора ІФНТУНГ  відкриті для всіх студентів, котрі мріють стартувати в бізнесі! Саме їм - відбудовувати економіку країни. Невипадково захід проводиться за підтримки відділу промисловості та розвитку підприємництва (керівник В.В. Устинський) Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження  Івано-Франківської міської ради, а ініційований він гарантом ОПП "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", доцентом кафедри підприємництва та маркетингу С.А. Побігуном.

До слова: навіть, якщо ви не реєструвалися на захід у телеграм-каналі Профкому студентів, на вас все одно чекають – кількість учасників не обмежена.

Увага! Фото із заходу обов'язково опублікуємо після його завершення.