NETWORKING - мистецтво комунікацій

З метою опанування ефективними техніками нетворкінгу для успішного пошуку роботи, пізнання себе, своїх основних якостей та потреб; формування позитивної мотивації до працевлаштування, активної життєвої позиції, підвищення поінформованості студентської спільноти про сучасний комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості, керівницею відділу активної підтримки безробітних Івано-Франківського міського центру зайнятості Наталією Мельниковою сьогодні, 25 лютого 2021 року, проведеного вебінар для студентської молоді, що навчається за спеціальностями: підприємництво, торгівля та біржова діяльність, економіка бізнесу, облік та оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Дякуємо усім учасникам заходу за участь, живий інтерес до отримання нової інформації та за сприяння в організації онлайн-зустрічі доценту кафедри підприємництва та маркетингу, начальнику відділу маркетингу університету к.е.н. Сергію Побігуну.