Навчання за програмою подвійних дипломів в Гірничо-металургійній академії ім. С. Сташица

До уваги студентів, які бажають навчатися за програмою подвійних дипломів в Гірничо-металургійній академії ім. С. Сташица (АГХ), м. Краків, Республіка Польща, інформуємо про наступне:

1. За напрямом «Управління підприємствами» (магістерська програма АГХ) можуть навчатися студенти, які поступили/ють в ІЕМ ІФНТУНГ на магістерський рівень за ОПП «Менеджмент та адміністрування», «Проєктний менеджмент» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
  2. За напрямом «Управління фінансами» (магістерська програма АГХ) можуть навчатися студенти, які поступили/ють в ІЕМ ІФНТУНГ на магістерський рівень за ОПП «Облік і оподаткування» і «Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу».
  3. Для того, щоб навчатися на АГХ, студент повинен мати середній бал від 75 і вище.
  4. Студентам, які бажають навчатися в АГХ за програмою подвійних дипломів, необхідно заповнити Анкету

Телефон для довідок +380679262244; +380666091419 – Леся Вербовська, заступник директора ІЕМ.

P.S. У разі змін будемо інформувати Вас додатково.