📘 Наукова подія до ювілею кафедри ПУАНАБ!


До 25-річчя кафедри публічного управління, адміністрування і національної безпеки ІФНТУНГ, яке відзначатиметься 2 січня 2026 року, побачив світ науково-практичний посібник доцента кафедри Юрія Когута «Безпекова політика в сучасному світі».

Видання присвячене ключовим безпековим викликам сьогодення та аналізує безпекову політику на міжнародному, національному й корпоративному рівнях в умовах посилення багатополярності світу, зростання гібридних загроз, геополітичного суперництва, міжнародного тероризму, регіональних конфліктів і нелегальної міграції.

Особливу увагу автор приділяє кризі сучасної системи міжнародних відносин, сформованої після Другої світової війни, та наголошує на важливості врахування глобальних тенденцій, геополітичних ризиків, державної політики й національних стратегій безпеки у формуванні ефективної системи корпоративної безпеки.

Посібник буде корисним для:

🔹 науковців і аналітиків

🔹 державних управлінців

🔹 фахівців у сфері національної та корпоративної безпеки

🔹 представників бізнесу

🔹 здобувачів освіти

Також матеріали книги використовуватимуться в освітньому процесі, зокрема за освітньою програмою К3 «Національна безпека».

Пишаємось науковими здобутками наших колег та розвитком кафедри ПУАНАБ! 📚✨