Наша міць і слава!

 У День Збройних сил України в Івано-Франківську відбулися заходи, приурочені 30-ій річниці з часу їх створення. Так, у Меморіальному сквері міста священнослужителі провели поминальну панахиду за полеглими під час бойових дій військовослужбовцями, до якої долучилися голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, викладачі, студенти та курсанти кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

1Для вихованців та колективу кафедри ця акція сповнена особливого значення: всі її викладачі брали участь в АТО, мають досвід бойових дій, вони воювали в найгарячіших точках військового конфлікту на сході держави, допомагали пораненим та рятували життя, захищали мир та свободу кожного… І головне – мали спільну мету – зберегти рідну Україну та відбити наступ загарбника. Зараз вони сумлінно вчать молодь мужньо оберігати честь і славу українців, незалежність нашої держави! А випускники кафедри сьогодні служать в усіх родах і видах Збройних cил України, адже ІФНТУНГ уже давно готує офіцерів служби пального для нашої армії. І саме вони відповідають за транспортування пального, його розподіл у військові частини, забезпечення його якості.

Серед учасників поминальної панахиди за полеглими під час бойових дій військовослужбовцями - начальник кафедри військової підготовки, полковник Андрій Станецький. Він вважає, що армія в будь-якій державі, а надто з таким сусідом, як у нас, повинна бути потужною. А свято – День Збройних сил України – в сучасних умовах набуло особливого змісту: «Такі свята виховують нашу молодь, піднімають патріотичний дух, популяризують військову службу. Це дуже важливо. Бо, як бачимо, без армії зараз – нікуди. Я думаю, кожен розуміє, наскільки зараз непростий час, які виклики готує сьогодення, суспільство. Тому недарма Збройні сили – одна з основних інституцій, що має найбільшу довіру в народу, населення. Їх роль і місце зараз у суспільстві переоцінити важко. Я бачу майбутнє наших вихованців? Мирним! В державі процвітаючій, могутній, з міцними кордонами, зі Східним регіоном і з Кримом разом. Впевнений: вони будуть професіоналами своєї справи й гідно представлятимуть наш університет і кафедру, гідно виконуватимуть свої обов’язки».